ONLINE

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

EXHIBITIONS

fachpack

pipack

ism

Stručný prehľad vývoja spoločnosti

   Spoločnosť SAWIUS s.r.o. vznikla z odkúpením technológie a know-how od firmy dvadsať ročnou minulosťou. Pokračuje vo výrobe, ktorú prevzala po renomovanej firme s viacročnými skúsenosťami . Hlavným predmetom podnikania je výroba výrobkov z plastov, univerzálne kovoobrábanie – príprava a výroba foriem, obchodná činnosť v tuzemsku a v zahraničí.

   Výrobný program spoločnosti SAWIUS s.r.o. je zameraný na výrobu a vývoj plastových obalov z  fólií ako PS, OPS, PVC a PET

   Výroba sa realizuje na vysokovýkonných termotvárniacich strojoch od známej firmy G.N. Plastics Company Limited Kanada a od spoločnosti ILLIG. Spoločnosť sa postupne rozmáha po výrobnej i obchodnej stránke vďaka neustále sa rozširujúcej ponuke našich výrobkov a schopnosti prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov.  

   Rekonštrukcia a budovanie objektov od začiatku podliehali prísnym hygienickým normám a pravidlám efektívneho výrobného cyklu. Výrobné kapacity sa postupne rozširujú s nárastom dopytu a v závislosti od uzatvorených kontraktov.

   V súčastnosti  je celkový počet zamestnancov 41, z toho je 30 výrobných robotníkov.

   V sortimente spoločnosti sa nachádzajú plastové misky, kelímky, zatváracie obaly, technické obaly (blistre) použiteľné v potravinárskej a priemyselnej sfére. Hlavným výrobným programom spoločnosti sú  podložky a najmä vložky do dezertových a keksových obalov, Zaujímavým výrobkom sú rôzne fľaštičky s objemom od 2 do 50ml vyrábané z plastu.

   Sídlo prevádzky sa nachádza v Zelenom Háji medzi Komárnom a Hurbanovom.

Budova - SAWIUS s.r.o. Budova - SAWIUS s.r.o.

Team - SAWIUS s.r.o.